Svadba

Vysnívaná svadba na vidieku na skok od Bratislavy. Áno, nemožné je teraz skutočnosť a zázraky robíme na počkanie.

Stačí si vybrať termín a my vám pripravíme svadbu vašich snov, od A po Z!

Rezervácie prijímame na čísle

+421 902 689 205

Svadba v interiéri,

na terase alebo v záhrade

Naše svadobné priestory majú kapacitu slávnostného stolovania pre 100 osôb. Pozostávajú z interiérovej sály, presklenej vykurovanej terasy a priestrannej záhrady. Ak  máte vysnívaný  obrad a hostinu v exteriéri, naša záhrada je na to stvorená. Vďaka nášmu svadobnému stanu sa nemusíte báť ani nepriaznivého počasia.

Svadobný obrad 

Akokoľvek sa rozhodnete sme pripravení vám usporiadať obrad vašich predstáv či už v kostole, na úrade alebo na našej záhrade.

Penzión ZM je situovaný cca 100 m od Rímskokatolíckeho kostola, povýšenia Svätého kríža a zhruba 500 m od sobášnej miestnosti na obecnom úrade. Krásnu záhradu máme však priamo v areáli penziónu, kde si taktiež môžete povedať svoje najdôležitejšie ÁNO v živote.

Svadobné menu

Ako sa hovorí, láska prechádza cez žalúdok. V svadobný deň to platí ešte o čosi viac. Svadobné menu pre vás zostavíme na mieru, podľa vašich požiadaviek vo forme, akú bude chcieť. 

Či už ako servírované menu, švédske stoly, alebo bufet doplnený o široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov podľa vašich predstáv. Zo skúseností vieme, že najedení hostia sú spokojní hostia.

Občerstvenie

podávané pred obratom/príchodom

Svadobné menu

najčastejšie podávame vo forme prípitku, predjedla, polievky, hlavného chodu a dezertov podľa dohody

Svadobná večera

podľa vašich požiadaviek

Polnočné občerstvenie

vo forme bufetových stolov či polnočnej kapustnice, tak aby ste sa Vy a Vaši hostia vydržali veseliť až do svitania

Svadobná torta

a zákusky

V prípade záujmu, zabezpečujeme u našich overených dodávateľov pravé domáce zákusky, dezerty a svadobné torty. Stačí si povedať na čo by ste mali chuť a my spravíme všetko preto, aby bol Váš deň nezabudnuteľný.

Pitný režim 

100 ľudí 100 chutí, no predsa si každý u nás niečo vyberie. Neoddeliteľnou súčasťou Slovenskej svadby je aj pitie, či už nealko alebo alkoholických nápojov.

Pri tvorbe nápojového lístku pre Vašich hostí sme flexibilní a môžete sa spoľahnúť, že nikto nezostane smädný. Okrem výberu vín a tvrdého alkoholu pre Vašich hostí, čapujeme tankovú Plzeň a Kofolu.

Svadobná zábava

Svadba sa bez poriadnej veselice nezaobíde! Veď v tento výnimočný deň sa aj Váš budúci manžel, premení na parketového leva J. V našich priestoroch realizujeme svadby za sprievodu DJ – a, či živej kapely.

Svadobné výslužky

Áno, svadobný deň ubehne neuveriteľne rýchlo a Vy sa chcete rozlúčiť s hosťami, ako sa patrí. My Vám to uľahčíme a výslužky pre Vás pripravíme, podľa vašich želaní.

Svadobná výzdoba

Folklórna, ľudová, romantická, vintage, moderná, luxusná svadba alebo akákoľvek, akú máte vysnívanú… Presne takú, Vám u nás v Penzióne ZM pripravíme.

Vďaka našej blízkosti ku kostolu a sobášnej miestnosti, Vám radi vyzdobíme okrem našich svadobných priestorov, aj obradný priestor. Celý svadobný deň zrazu dostáva úplne iný rozmer. Pozrite si výber z našich svadobných výzdob.

A čo s deťmi? Nebudú sa nudiť? To u nás nehrozí!

V priestore našej záhrady máme veľké drevené ihrisko so šmykľavkami, hojdačkou a krytým pieskoviskom.  Keď sa najedia, nemusíte ich držať sedieť za stolom. Veď všetci dobre vieme, že sa to ani nedá.

Ubytovanie

Chcete na svadbu pozvať  príbuzných či priateľov, ktorí nežijú v blízkosti Bratislavy? Smelo do toho! Máme pre Vás a vašich svadobných hostí pripravené moderné ubytovanie, priamo nad priestormi svadobnej sály.

Naše ubytovanie disponuje všetkým, čo by ste mohli počas svadobného dňa potrebovať. Nemusíte sa teda báť, či, ako a kde sa budete o polnoci prezliekať, alebo riešiť kto, kedy a ako Vás na ubytovanie odvezie. Viac informácii o našom ubytovaní nájdete v sekcii ubytovanie.

Kontakt

Nájdete nás

Mariánska 563/2
900 42  Dunajská Lužná

Zavolajte nám

+421 902 689 205

napíšte nám

info@penzionzm.sk