Svadba

Vysnívaná svadba na vidieku na skok od Bratislavy. Áno, nemožné je teraz skutočnosť a zázraky robíme na počkanie.

Stačí si vybrať termín a my vám pripravíme svadbu vašich snov, od A po Z!

Rezervácie prijímame na čísle

+421 902 689 205

Svadba v interiéri,

na terase alebo v záhrade

Naše svadobné priestory majú kapacitu slávnostného stolovania pre 100 osôb. Pozostávajú z interiérovej sály, presklenej vykurovanej terasy a priestrannej záhrady. Ak  máte vysnívaný  obrad a hostinu v exteriéri, naša záhrada je na to ako  stvorená. Vďaka nášmu svadobnému stanu sa nemusíte báť ani nepriaznivého počasia.

Svadobný obrad 

Akokoľvek sa rozhodnete sme pripravení vám usporiadať obrad vašich predstáv či už v kostole, na úrade alebo na našej záhrade.

Penzión ZM je situovaný cca 100 m od Rímskokatolíckeho kostola, povýšenia Svätého kríža a zhruba 500 m od sobášnej miestnosti na obecnom úrade. Krásnu záhradu máme však priamo v areáli penziónu, kde si taktiež môžete povedať svoje najdôležitejšie ÁNO v živote.

Svadobné menu

Ako sa hovorí, láska prechádza cez žalúdok. V svadobný deň to platí ešte o čosi viac. Svadobné menu pre vás zostavíme na mieru, podľa vašich požiadaviek. 

Či už ako servírované menu, švédske stoly, alebo bufet doplnený o široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov podľa. Zo skúseností vieme, že najedení hostia sú spokojní hostia.

Občerstvenie

podávané pred obratom/príchodom

Svadobné menu

najčastejšie podávame vo forme prípitku, predjedla, polievky, hlavného chodu a dezertov podľa dohody

Svadobná večera

podľa vašich požiadaviek

Polnočné občerstvenie

vo forme bufetových stolov či polnočnej kapustnice, tak aby ste sa Vy a Vaši hostia vydržali veseliť až do svitania

Svadobná torta

a zákusky

V prípade záujmu, zabezpečujeme u našich overených dodávateľov pravé domáce zákusky, dezerty a svadobné torty. Stačí si povedať na čo by ste mali chuť a my spravíme všetko preto, aby bol Váš deň nezabudnuteľný.

Pitný režim 

100 ľudí 100 chutí, no predsa si každý u nás niečo vyberie. Neoddeliteľnou súčasťou Slovenskej svadby je aj pitie, či už nealko alebo alkoholických nápojov.

Pri tvorbe nápojového lístku pre Vašich hostí sme flexibilní a môžete sa spoľahnúť, že nikto nezostane smädný. Okrem výberu vín a tvrdého alkoholu pre Vašich hostí, čapujeme tankovú Plzeň a Kofolu.

Svadobná zábava

Svadba sa bez poriadnej veselice nezaobíde! Veď v tento výnimočný deň sa aj Váš budúci manžel, premení na parketového leva. V našich priestoroch realizujeme svadby za sprievodu DJ – a, či živej kapely.

Svadobné výslužky

Áno, svadobný deň ubehne neuveriteľne rýchlo a Vy sa chcete rozlúčiť s hosťami, ako sa patrí. My Vám to uľahčíme a výslužky pre Vás pripravíme, podľa vašich želaní.

Svadobná výzdoba

Folklórna, ľudová, romantická, vintage, moderná, luxusná svadba alebo akákoľvek, akú máte vysnívanú… Presne takú, Vám u nás v Penzióne ZM pripravíme.

Vďaka našej blízkosti ku kostolu a sobášnej miestnosti, Vám radi vyzdobíme okrem našich svadobných priestorov, aj obradný priestor. Celý svadobný deň zrazu dostáva úplne iný rozmer. Pozrite si výber z našich svadobných výzdob.

A čo s deťmi? Nebudú sa nudiť? To u nás nehrozí!

V priestore našej záhrady máme veľké drevené ihrisko so šmykľavkami, hojdačkou a krytým pieskoviskom. Keď sa najedia môžu sa ísť do sýtosti zabaviť. 

 

Ubytovanie

Chcete na svadbu pozvať  príbuzných či priateľov, ktorí nežijú v blízkosti Bratislavy? Smelo do toho! Máme pre Vás a vašich svadobných hostí pripravené moderné ubytovanie, priamo nad priestormi svadobnej sály.

Naše ubytovanie disponuje všetkým, čo by ste mohli počas svadobného dňa potrebovať. Nemusíte sa teda báť, či, ako a kde sa budete o polnoci prezliekať, alebo riešiť kto, kedy a ako Vás na ubytovanie odvezie. Viac informácii o našom ubytovaní nájdete v sekcii ubytovanie.

Kontakt

Nájdete nás

Mariánska 563/2
900 42  Dunajská Lužná

Zavolajte nám

+421 902 689 205

napíšte nám

info@penzionzm.sk